JP LoftHouse - шаблон joomla Новости

Двері міжкімнатні

Магазин-салон вікон і дверей «Версаль» пропонує двері міжкімнатні наступних видів і конфігурацій:

В якому б стилі не був виконаний інтер’єр вашого будинку, в магазині вікон і дверей "Версаль" Ви завжди зможете вибрати і купити міжкімнатні двері, що відповідають загальній обстановці в приміщенні. Адже погодитеся, міжкімнатні двері повинні підтримувати сюжет, який ви задумали, а не суперечити йому. Зовнішня привабливість міжкімнатних дверей при їх виборі грає не менш важливу роль, чим вартість їх вартість. Погодьтеся, адже на двері, що притягають погляд красою природної деревини, цікавою обробкою, прикрасами із скла або шпони – приносить величезне естетичне задоволення. У нас ви можете купити шпоновані міжкімнатні двері, ламіновані міжкімнатні двері, а також двері з натурального дерева до будь-якого стилю інтер’єру, чи то класика з її пропорціональністю, суворістю ліній і легкістю або хай-тек з простотою геометричних форм.

Міжкімнатні двері серії "Еліт" виготовляються індивідуально під розміри проємів (включаючи товщину стін) з масиву деревини, або зрощеного брусу сосни, тафлі комбіновані (ДМП, МДФ, що виключає момент всихання тафлі) та доклейка натуральної деревини.

Дверні блоки по площині покриваються натуральним дубовим шпоном через підкладку HDF. Лакуються двері міжкімнатні поліуретановими лаками VERNIKOLOR. Механізм замка Янія ( Польща), за бажанням можна встановити механізми AGB (Італія). Завіси регульовані в 3–ох площинах Otlav ( Італія). Можливе виготовлення дверей на замовлення за індивідуальними пректами та з арочним відкриванням.

Якість

Якість - це не мета, це сенс нашої діяльності. Про якість дверей можна судити тільки після досить довгого часу після покупки. Ми вкладаємо значні ресурси в задоволеність наших клієнтів, які придбали двері міжкімнатні протягом усього циклу експлуатації продукції.

Наші клієнти, які купили двері в "Версаль" з задоволенням повертаються до нас за новими замовленнями на нові об’єкти для своїх дітей і навіть внуків. Це свідчить про хорошу якість запропонованих нами дверей міжкімнатних.

Двері розсувні

Розсувна дверна система вимагає особливих рішень, щоб забезпечити комфортне використання та повноцінне функціонування розсувних дверей нарівні з класичними аналогами. Багато механізмів підлягають перегляду та адаптації, не є винятком і замкова система.

Спеціальна гнута конструкція язичка дозволяє надійно замкнути двері легким рухом пальців, а сама відповідна планка забезпечена спеціальною довговічною втулкою, що перешкоджає контакту язичка з деревиною і її протиранню.

Дизайн

Кожен покупець - це окрема історія, індивідуальний смак, як і не схожі між собою будинки чи квартири. Наше завдання полягає в тому, щоб будь-який клієнт, який приходить до нас, зміг вибрати двері, що стали логічним продовженням особистого комфорту, естетичним і одночасно функціональним елементом простору. З кожним роком магагин-салон "Версаль" пропонує все більшу кількість нових елегантних рішень, і дизайнів дверей міжкімнатних, завойовуючи серця покупців.

Можливість нанесення художнього розпису на двері

Є завдання, які вимагають виключно ручного виконання зображення на дверях. Для цього ми запрошуємо художників високої кваліфікації, які створюють витончені елементи декору, адже машинні методи нанесення малюнку на дверях в естетичній роботі високого класу не завжди доречні.


Натисніть тут, щоб перейти до галереї міжкімнатних дверей.
У нас найбільний вибір дверей, які можна купити у Львові.